День довкілля у міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

В 2017 році Український день навколишнього середовища – День довкілля – припадає на 15 квітня. Він був створений для того, щоб спрямувати прагнення усіх, хто живе на нашій планеті, на збереження рівноваги в природі, аби ми всі замислилися над тим, що ми можемо зробити, аби екологія на Землі стала кращою. День довкілля навчає людей шанувати і берегти природу, бо іншої у них не буде.

Напередодні цієї події у місті Миколаєві був організований місячник чистоти та благоустрою. Кожен рік у цих заходах приймає участь все більше людей. Долучилися до них і співробітники нашого Центру.

На реабілітаційних заняттях педагоги пояснюють дітям, що навколишнє середовище потребує допомоги кожної людини. Без їх захисту природа просто не виживе.

Тому усі працівники «Цвєтіка-Семицвєтіка», на чолі з директором Діліною Г.С., вийшли на своє подвір’я, аби висадити кущі та квіти, зробити клумби,прибрати сміття. Долучилися до цього і діти. Вони залюбки працювали разом з дорослими і тішилися тим,що сприяли захисту навколишнього довкілля.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація