ЩИРА ПОДЯКА ЗА ПАСХАЛЬНІ КУЛІЧІ

16 квітня 2017 року все православне людство відзначало найбільше християнське свято – ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВЕ.

Це величніше православне свято наш український народ зустрічає у прагненні до миру, милосердя, співчуття, любові до ближніх.

У відділенні Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) вже стало традицією вшановувати цього дня одиноких громадян, які знаходяться на соціальному обслуговуванні у відділенні організації надання адресної допомоги. 172 одиноких громадян цього дня отримали пасхальні кулічі, які на благодійній основі надали наші благодійники:
-ТОВ «Лакомка» (директор Бут О.М.);
- КП «Жовтневий хліб» (директор Сердюк Н.А.);
- КП «Жовтневі ласощі» (директор Клюєва В.К.).

Ваша робота непроста, але надзвичайно важлива для нашого суспільства. Щодня, щогодини Ви зігріваєте своїм душевним теплом і щирою добротою самотніх людей похилого віку та інвалідів.

Від імені всіх одиноких громадян, які отримали пасхальні кулічі, висловлюємо Вам Олена Миколаївна , Наталія Анатоліївна та Валентина Костянтинівна щирі слова подяки за надану благодійну допомогу.

Хай Бог дарує Вам сили, доля наділяє всіма благами, Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, родинної злагоди, творчих успіхів у роботі, мирного неба над головою, щедрого на добро року.
Велике Вам людське «СПАСИБІ».

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація