Збори с чорнобильцями

В приміщенні управління соціальних виплат і компенсацій Інгульського району департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради 14 квітня 2017 року о 10.00 відбулася робоча зустріч з нагоди 31-ї річниці Чорнобильської катастрофи. На зустрічі були присутні заступник голови Адміністрації Інгульського району Мороз І.О., голова Миколаївської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів ”Союз Чорнобиль України” Симонян Р.Х., голова районного осередку в м. Миколаєві Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України” Яремчук М.А., представники Інгульського об’єднаного управління пенсійного фонду, представники центру первинної медико-санітарної допомоги №2, чорнобильці,які є мешканцями Інгульського району та інші.

На зборах обговорювались питання санаторно-курортного лікування, забезпечення безоплатними ліками, пенсійні питання, про необхідність змін розмірів виплати компенсації на продукти харчування, зміни до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи ”.

Збори з цього ж питання відбулись також в Управліннях соціальних виплат і компенсацій Центрального та Корабельного районів. Наприкінці місяця у міськраді відбудеться традиційна зустріч міського голови з громадянами, які у далекому 1968 відстояли людство від катастрофи.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація