Роз’яснює фахівець

12.04.2017 року у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулася зустріч із головним спеціалістом по призначенню, перерахунку та виплаті пенсій пенсійного відділу № 2 Інгульського об’єднаного управління пенсійного фонду України в м.Миколаєві Оксаною Яновською.

Оксана Валентинівна ознайомила присутніх зі змінами в пенсійному законодавстві, які відбулися з початку 2017 року в зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму та пенсійних виплат для непрацюючих пенсіонерів, а також навела конкретні приклади підвищення пенсійних виплат по кожній категорії пенсіонерів. Цікавили присутніх питання: чи буде підвищуватись пенсійний вік, які документи необхідно надати для перерахунку пенсії, а також чи будуть братись до уваги п’ять років роботи до 2000 року для призначення пенсії чи перерахунку, інші питання, на які було надано конкретні відповіді.

На кожній з таких зустрічей підопічні відділення денного перебування дізнаються щось нове для себе та своєї родини, отримують нові знання, відповіді на питання які їх хвилювали.

Відділення Корабельного району міського територіального центру дякує працівникам Інгульського об’єднаного Управління пенсійного фонду України в м. Миколаєві за проведену інформаційно-роз’яснювальну роботу і запрошує мешканців району до участі в таких заходах.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація