ВШАНОВУЄМО ІСТОРІЮ

У вівторок, 11 квітня, покладанням квітів до пам'ятного знаку в'язням концтабору «Шталаг-364» у Миколаєві відзначили Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів. У заході взяли участь перший заступник міського голова Андрій Дадівєрін, віце-мер Євген Шевченко, керівництво нашої області, городяни, які пройшли через горнило концтаборів, небайдужі мешканці Миколаєва.

- Ми пам'ятаємо і шануємо нашу історію, з повагою ставимося до людей, які постраждали від фашистів, - розповів заступник міського голови Євген Шевченко.

Як зазначив віце-мер, міська влада надає підтримку колишнім в'язням фашистських концтаборів, які проживають у Миколаєві.

 

- Їм надають допомогу, передбачену законодавством. Ми всіляко їм допомагали і будемо допомагати, - підкреслив Євген Шевченко.

В той же день директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Сергій Бондаренко за дорученням керівництва міста вручив Подячні листі активістам громадської організації, що об'єднує громадян цієї категорії. Зустріч, в якій прийняли участь учні ЗОШ № 11, пройшла в єдиному в області школьному музеї «Бухенвальдський набат» біля стенду «Діти концтаборів». «Вражають, як відмітив Сергій Миколайович, - очі дітей, що повні скорботи». Мало тих, хто вижив в тих умовах, вони прожили нелегке життя , соціальні служби опікуються ними.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація