Великдень – свято усіх свят!

Найбільшим і найрадіснішим весняним святом і для дітей, і для дорослих є Великдень – пора відродження у природі, оновлення та очищення людських душ.

Одна з легенд оповідає про те, що коли Христос народився, сонце світило дуже сильно, один день тривав тиждень. А коли Христоса розіп’яли – день поменшав. На Великдень Христос Воскресає. День знову стає великим. 

У міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтік-Сєміцвєтік» у всіх групах пройшли заняття, присвячені святу Воскресіння Христова.

Малята з цікавістю слухали вчителів, які розповіли, що на Великдень Христос воскресає, як люди готуються до цього свята: печуть паску, святять її у церкві.

Діти також дізнались, що у великодню суботу фарбують крашанки і розмальовують писанки. Для слов’ян яйце було символом перемоги життя над смертю. Ось і наші дітки наприкінці заняття усі гуртом розмальовували писанки, крашанки, складали їх у великодній кошик.

А на Великдень вони подарують своїм друзям і усім добрим людям по писанці зі словами: «Христос Воскрес», а у відповідь почують: «Воістину воскрес!».

Причетність дітей до урочистих приготувань святкування Великодня принесло їм добрий настрій, радість та сприяло покращенню реабілітаційного процесу.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація