Відбулося засідання міської комісії у справах альтернативної (невійськової) служби.

11.04.2017 о 13.30 у приміщенні міськвиконкому, під головуванням директора департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, заступника голови комісії Бондаренка С.М., відбулося засідання міської комісії у справах альтернативної (невійськової) служби. На цьому засіданні розглянуті питання: аналіз стану проходження альтернативної (невійськової) служби громадянами м. Миколаєва протягом 2016 року та розгляд заяв трьох громадян, щодо направлення їх на проходження альтернативної (невійськової) служби.

У засіданні прийняли участь заступник директора департаменту – начальник управління праці Ніколаєва О.В., начальник відділу зайнятості, охорони та умов праці, відповідальний секретар комісії Слюсаренко І.Є., представники військових комісаріатів, органів місцевого самоврядування та інші члени комісії.

Також були запрошені: старійшини релігійного центру свідків Єгови, пастори церкви християн віри євангельської «Віфанія».

Директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Бондаренко С.М. доповів, що всього за час дії Закону України «Про альтернативну службу» для проходження альтернативної (невійськової) служби вказаною комісією було направлено 101 юнак. В більшості це свідки Ієгови, християни віри євангельської.

На цей час у м. Миколаєві проходять службу 7 осіб, яких працевлаштовано до комунальних підприємств міста.

За результатами розгляду заяв та наданих документів, міська комісія вирішила направити всіх трьох призовників на проходження альтернативної (невійськової) служби.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація