Японські традиції та звичаї в побуті

06.04.2017 р. об 11-00 у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради для підопічних відділення було організовано та проведено працівниками бібліотеки філії для дорослих №14 захід, присвячений року Японії в Україні.

Відкрила захід завідувач бібліотекою Людмила Антонівна Пушкар яка ознайомила з традиціями та звичаями Японії. Бібліотекар Олена Диндаренко виконала танець на східний мотив у японському вбранні. Учні молодших класів ЗОШ № 44 зачитали японські вірші хокко. Працівник бібліотеки Галина Володимирівна Аннюк провела майстер – клас оригамі по виготовленню журавлика – символу миру, щастя і вдачі. Відвідувачі із великим задоволенням взялися виготовляти журавлика, не всім вдавалося все з першого разу, але на допомогу приходила Галина Володимирівна, тож додому всі повертались із журавликами. На закінчення заходу всі присутні стали глядачами відомої на весь світ японської чайної церемонії.

Відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру дякує працівникам бібліотеки – філії для дорослих №14 за цікавий захід і запрошує мешканців району до відділення та участі в таких заходах. Наша адреса: проспект Богоявленський, 301.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація