Свято гумору

У всенародно улюблених свят є одна загальна риса – ніхто точно не знає, коли вони виникли та з якого приводу. Та це не робить їх менш привабливими, а навпаки – їх відзначають і люблять поздоровляти один одного. Так і свято 1 квітня – День сміху, яке розповсюджене в багатьох країнах, а в нас люди знають, як посміятися та розважитись у цей день. 

Організували та провели 05.04.2017р. об 11.00 год. розважальний захід працівники відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради разом з активними учасниками та слухачами «Університету третього віку». Прикрашений зал, піднесений настрій та веселі усмішки всім присутнім сьогодні підняли настрій та наповнили приємними емоціями.

В програмі звучали жартівливі українські пісні у виконанні ансамблю «Журавушка»: «Ти ж мене підманула», «Посилала мене мати», «На горе колхоз», «А в селі», «Лісапет» та багато інших пісень. А виконали їх: І. Каламурза, М.Чорторигіна, Н.Лапшина, Л.Артеменко, Т.Бобкова, М.Спиця, Л.Стернад, Г.Осадча, Л. Сичова, О.Козовякін, М.Зелинський. Вела програму Тетяна Сокол, музичний супровід – Світлани Тимонової. Жодне свято у відділенні не проходить без гуморесок Івана Каламурзи, тож і сьогодні їх слухали із великим задоволенням.

Запрошуємо вас, шановні мешканці району, до нас на зустрічі, а приємне спілкування та лікувальні трав’яні чаї піднімуть вам настрій та покращать самопочуття.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація