Свято гумору

Щорічно 1 квітня відзначається День сміху, який супроводжується незмінними розіграшами, жартами і комедійними виступами. Не залишилися без дози гумору і підопічні відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Силами працівників відділення Муратової Л.С., Баєвої Л.В. та за участю слухачів «Університету третього віку» Кравчук К.В., Андріанової Л.К., Ковальської В.К., Дмитрівої В.М., Корнілецької Л.П. підготовлена розважальна програма «От улыбки станет всем теплей». Всіх присутніх на заході залучали до участі в конкурсах. Мета була досягнута - всі отримали море задоволення.

День сміху святкували не один день. Продовженням вечора відпочинку стала зустріч з працівниками бібліотеки ім.Гмирьова. Вони читали для підопічних гуморески, розповідали цікаву інформацію про відзначення Дня сміху у різних країнах та приводили приклади відомих жартів.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація