Вчимося готувати

Вагоме значення для дітей з інвалідністю посідає формування навичок самообслуговування, поступової адаптації та подальшої інтеграції у суспільство. У міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтік-Сєміцвєтік» завдяки злагодженій співпраці адміністрації та педагогічного колективу створені усі умови для всебічного розвитку дитини з обмеженими можливостями. 

Серед основних задач Центру є визначення можливостей дітей з інвалідністю до професійного навчання та активна реалізація умінь і навичок у практичному використанні, спрямованих на здобуття певної професії. Врахувавши функціональні можливості та інтереси дітей, в області професійної орієнтації «Кухар» на цьому тижні пройшло заняття щодо приготування вареників з картоплею, капустою та з вишнями. Діти охоче брали участь у процприготування: замішували тісто, товкли картоплю, допомагали педагогам ліпити вареники. 

Усі кулінарні заняття здійснюються відповідно до програми «Крок до професії». У результаті діти здобувають організаторські, кулінарні навички, які є вкрай необхідними для їхньої подальшої самореалізації у житті, готовності до повноцінного, самостійного життя. І надалі у Центрі будуть заохочуватись кулінарні заняття, що сприяють навчанню дітей основним соціальним навичкам та їхньої підготовки до профорієнтації.

Батьки разом з дітьми беруть участь у проведенні занять та закріплюють здобуті на занятті практичні навички вдома.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація