Психологічна підтримка

Психологічна підтримка - система соціально-психологічних способів і методів, що сприяють соціальному самовизначенню та адаптованості до умов реалізації власної особистості. Психологічна підтримка спрямована на зниження депресії, поліпшення психоемоційного стану, підвищення доброзичливості, розвиток комунікабельності, збільшення творчих здібностей, поліпшення відносин з родичами, підвищення працездатності і впевненості у власні сили, поліпшення здоров'я та загального стану.

Один раз на тиждень у кожному відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проводяться зустрічі з психологом. Фахівець із соціальної роботи Вороніна Лілія Вікторівна проводить для підопічних відділень бесіди на теми:

- знайомство з психологією старіння;

- особливості інтелекту громадян похилого віку;

- психологія спілкування;

- психологічні методи роботи з образою.

Зазначені теми розглядаються, за бажанням слухачів, на протязі декілька занять. При роботі з пенсіонерами та громадянами з особливими потребами використовуються різні методи у тому числі спілкування, тренінги, розглядання ситуацій, казка – терапія, вправи для покращення пам’яті. Питання, які виникають у слухачів переплітаються з темами здорового харчування, сну, активного відпочинку тощо.

Спеціаліст, яка має фах та великий досвід роботи в цьому напрямку, проводить також індивідуальні консультації. Наодинці з підопічним, розглядається його ситуація та надаються поради. Ці спілкування та консультації дуже необхідні.

Проведений час у відділенні денного перебування позитивно впливає на психологічний стан людей. За допомогою спеціалістів міського територіального центру підопічні почувають себе потрібними для громади.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація