Прийняття та затвердження колективного договору на 2017 рік у міському центрі соціальної реабілітації дітей-йнвалідів.

27.03.2017р. у міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбулися загальні збори трудового колективу, на яких був обговорений та схвалений колективний договір на 2017 рік.

Перед цією подією було проведено велику попередню роботу. Адміністрація закладу разом з уповноваженою від трудового колективу особою, головою профспілки Доценко Т.В.,детально узгодили взаємні зобов’язання сторін щодо регулювання виробничих, трудових, соціально-економічних відносин.

На зборах директор Центру Діліна Г.С. відзначила,що договір складено згідно з чинним законодавством та запевнила присутніх, що адміністрація й надалі зобов’язується забезпечувати сприятливі умови для діяльності профспілкового комітету і покращувати умови праці співробітників.

Голова профспілкового комітету Доценко Т.В. подякувала керівництву установи за плідну співпрацю та запевнила, що профспілка й надалі буде захищати інтереси своїх працівників і разом з адміністрацією піклуватися про покращення умов їхньої праці.

На зборах виступили головний бухгалтер Снісар І.В., заступник директора Пирогова О.П. та всі бажаючі.

Збори одноголосно вирішили вважати роботу адміністрації та профспілкового комітету Центру по виконанню колективного договору 2016 року задовільною, а також прийняти в цілому та затвердити колективний договір на 2017 рік.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація