Зустріч до дня поезії « У колі друзів»

Вже традиційними стали зустрічі, що проводяться кожного року до Дня поезії. У відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради для підопічних було організовано та проведено літературно-мистецьку програму під назвою «У колі друзів», на яку були запрошені поети нашого міста та учні школи мистецтв № 2 м. Миколаєва. Ведучою цього заходу була поетеса, суспільний діяч, активний учасник літературно-творчого об’єднання «Творче слово» Суханова Р.Х. Вона розпочала програму віршами зі свого поетичного доробку та повела слухачів у світ поетичного слова.

Прикрасили цю зустріч виступи юних талантів школи мистецтв, що наповнили серця присутніх музикою, співом та грою на гітарі, бандурі, домрі, фортепіано. А потім продовжили свої виступи учасники творчого об’єднання, а саме: Кремер С.Ю., Новикова Т.О., Большина Л. Г. На зустріч також завітав молодий поет Бойко О. Він розповів про себе та представив свою поетичну сторінку. Лідія Большина виконала пісні та розповіла вірші зі свого творчого репертуару.

Програма пройшла в приємній, творчій, піднесеній атмосфері. Окрема подяка учасникам творчого об’єднання «Творче слово» та ведучій заходу Сухановій Раїсі за проведену програму.

Запрошуємо на наші зустрічі всіх бажаючих, тих,хто хоче долучитися до літератури, мистецтва та наповнити свої серця красою, витонченістю та добром.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація