Поезія - це завжди неповторність…

21 березня все прогресивне людство відзначає день поезії. Щороку це свято відмічають зібраннями та проводять зустрічі, щоб віддати належне поетичному слову та задуматися про ту фундаментальну роль, яку відіграє поезія в діалозі між культурами, в діалозі, який є гарантом миру.

Відділенням денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради спільно з Вітовською районною бібліотекою саме в день свята організовано та проведено для підопічних відділення поетичну зустріч до Дня поезії та представили присутнім книжкову виставку під назвою «Все, що душа довірила словам».

На заході була представлена творчість видатної української письменниці та поетеси Ліни Костенко. Підготувала матеріал про життя та творчий шлях поетеси і провела лекцію – відеопоказ працівник бібліотеки Сапура Т. Присутні з задоволенням слухали пісні, покладені на слова віршів поетеси та дивилися відео за участю молодшого покоління, які натхненно читали поезію Л.Костенко: «Страшні слова, коли вони мовчать», «І все на світі треба пережити», «Моя любове..» та ін.

Наприкінці зустрічі ведуча запропонувала почитати вірші присутнім, відчути силу та звучність поезії талановитої майстрині слова. Всі з задоволенням долучилися до читання і відчули себе по-іншому, якось згуртованіше, тепліше стало і приємно від того, що маємо такі поетичні скарби. Пишаємося своїми майстрами слова та неодмінно перечитуємо збірки: «Річка Геракліта», « Поезія – це скарб усіх віків», «Мадонна перехресть», «Народу гілочка тернова», «Л.Костенко: вибрані твори».

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація