Краса поезії

 Поезія — це завжди неповторність,
Якийсь безсмертний дотик до душі.

(Ліна Костенко)

Рішенням генеральної конференції ЮНЕСКО 21 березня відзначається Всесвітній день поезії. Це рішення було прийнято у зв'язку з тим, що поезія може допомогти людині розгадати найскладніші питання. Вона формує громадську думку і в той же час передає внутрішні переживання як самого автора, так і читачів.

Поезія супроводжує людину через усе життя. Поезія – любимий жанр літератури, який звучить на усіх масових заходах у відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення.

До Дня поезії у відділенні проведена оглядова бесіда присвячена О.С. Пушкіну. На заході, за допомогою викладача волонтера Рагуліної Н.М., були згадані біографічні дані поета, вірші, що стали класикою, проведений аналіз його творчості. Слухачі «Університету третього віку» вже знайомі з багатьма цікавими моментами життя великого поета, але його творчій шлях залишає місце для проведення низки заходів у майбутньому.

Весняний поетичний день продовжився творчою зустріччю з миколаївським поетом В’ячеславом Качуріним. Захід проходив у будинку творчості учнів та був присвячений 75- річниці з дня народження В.Качурина. Підопічні відділення разом з городянами слухали вірші та пісні поета, поздоровлення з ювілейною датою. На урочистостях були присутні представники обласних та міських установ, поети, композитори, художники. В адрес ювіляра звучали поздоровлення.

Департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради щиро вітає В’ячеслава Качуріна з ювілейною датою. Бажаємо здоров’я та творчого натхнення!

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація