Відбулося засідання міського координаційного комітету з безпечної життєдіяльності населення

22 березня 2017 року в міськвиконкомі відбулось засідання міського координаційного комітету з безпечної життєдіяльності населення.

Головував на засіданні Шевченко Євген Валерійович – заступник міського голови, голова координаційного комітету з безпечної життєдіяльності населення.

Директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, заступник голови координаційного комітету з безпечної життєдіяльності населення Бондаренко Сергій Миколайович представив членам координаційного комітету з безпечної життєдіяльності населення порядок денний та запрошених представників підприємств, на яких в І кварталі 2017 року відбулися нещасні випадки виробничого характеру.

До розгляду було представлено питання про стан виробничого, невиробничого травматизму та атестації робочих місць за 2016 рік, та винесено на обговорення нещасні випадки, що сталися протягом І кварталу 2017 року на підприємствах м. Миколаєва.

Аналіз стану виробничого травматизму за 2016 рік свідчить, що рівень травматизму на підприємствах міста збільшився в порівнянні з 2015 роком (53 проти 47) з них, 2 нещасних випадки зі смертельним наслідком, 2 групових випадки, під час яких постраждало 2 особи та 4 загинуло.

На підприємствах комунальної власності протягом 2016 року відбулося 9 нещасних випадків (з них –2 групових, один з яких зі смертельними наслідками). По комунальним підприємствам спостерігається зростання виробничого травматизму, в порівнянні з 2015 роком на 3 випадки.

Були розглянуті питання про стан забезпечення пожежної та техногенної безпеки об'єктів житлового фонду та попередження загибелі людей на них у м. Миколаєві в осінньо-зимовий період 2016-2017 років, про роботу відділення ВД ФССНВ та ПЗ України у м. Миколаїв щодо проведення профілактичних заходів, спрямованих на запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням, стан системи охорони праці в підвідомчих закладах охорони здоров’я м. Миколаєва та про виконання протокольних доручень, наданих на засіданні комітету від 14.12.2016.

Із зазначених питань виступили: Ніколаєва Олена Вікторівна - заступник директора департаменту - начальник управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, Трофименко Олександр Ігорович – головний інспектор відділу пожежної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Миколаївській області, майор служби ЦЗ, Дмитрієв Дмитро Петрович – начальник відділення виконавчої дирекції ФССНВ та ПЗ України у м. Миколаїв.

На засіданні були заслухані представники підприємств: Миколаївська обласна клінічна лікарня Миколаївської обласної ради, Миколаївський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Миколаївської обласної ради, ТОВ «Аквасервіс», ПАТ «Миколаївгаз», де сталося 2 або більше нещасних випадків виробничого характеру у 2017 році.

За результатами обговорення прийняті відповідні рішення.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація