«Відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Законодавство України з питань зайнятості, охорони та умов праці»

15 березня 2017 року в приміщені управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулося засідання «круглого столу» з керівниками та фахівцями з охорони праці та кадрових служб підприємств, установ та організацій міста Миколаєва.

На засідання були запрошені: Головний державний інспектор управління Держпраці у Миколаївській області Суліма Г.В., заступник начальника відділення ВД ФССНВ та ПЗ України у м. Миколаїв Куфедчук О.М., страховий експерт відділення ВД ФССНВ м. Миколаїв Помазанов І.А., начальник відділу зайнятості, охорони та умов праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Слюсаренко І.Є., заступник начальника відділу зайнятості, охорони та умов праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Кузьміна Н.Г., головний спеціаліст відділу зайнятості, охорони та умов праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Михайленко В.В., головний спеціаліст відділу трудових відносин управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Решетнікова І.Ю.

 

Зі вступним словом виступила Ніколаєва О.В. - заступник директора – начальник управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

До розгляду були представлені питання: зміни в трудовому законодавстві щодо легалізації найманої праці, розслідування та облік нещасних випадків відповідно до Положення про розслідування та облік нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на підприємствах, в установах і організаціях, стан виробничого, невиробничого травматизму та проведення атестації робочих місць зі шкідливими умовами праці на підприємствах м. Миколаєва станом на 01.03.2017 року, порядок ведення документації по охороні праці на підприємстві - забезпечує системність в роботі служб з охорони праці та відповідність умов колективного договору до вимог чинного законодавства, генеральних та галузевих угод.

Учасники «круглого столу» обговорили ситуацію виникнення нещасних випадків та їх профілактику. За оперативними даними станом на 01.03.2017 року у місті під час виконання трудових обов’язків відбулося 6 нещасних випадків, з них випадків зі смертельним наслідком та групових не відбулося.

Підвела підсумки круглого столу Слюсаренко І.Є. – начальник відділу зайнятості, охорони та умов праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація