Завершується в осінньо-зимовий період 2016-2017 років

 

Функціонування пункту обігріву та пунктів гарячого харчування здійснювалося за рахунок благодійних внесків.

Для роботи пункту обігріву необхідна була налагоджена взаємодія з міськими структурами: управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення було підготовлено приміщення для перебування бездомних осіб на 80 ліжко-місць; адміністрацією Інгульського району спільно з районним відділом з питань НС та ЦЗН забезпечувався загальний контроль щодо належного функціонування пункту обігріву; Інгульським РВ у м. Миколаєві ГУ ДСНС України у Миколаївській області був встановлений постійний нагляд за дотриманням правил протипожежної безпеки з боку осіб, які перебували у пункті обігріву; щоденно Інгульським відділом поліції ГУ Національної поліції в Миколаївській області здійснювався контроль за дотриманням правопорядку в пункті обігріву та прилеглої території.

Слід відвітити, що з метою соціального захисту бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, у Миколаєві працює в постійному режимі центр реінтеграції бездомних громадян, який є структурним підрозділом департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. Центр розрахований на 50 ліжко-місць, але у зимовий період кількість ліжко-місць збільшується на 10.

В минулий осінньо-зимовий період в Центрі отримали послуги 175 осіб, яким було надано тимчасове проживання, харчування, одяг та взуття. При необхідності таким особам надавались послуги по відновленню паспортів, призначенню пенсій, державних допомог, встановленню групи інвалідності, оформленню до будинків-інтернатів та направленню на лікування.

Для виявлення осіб, яким потребується допомога, в осінньо-зимовий період бригадою соціального патрулювання було здійснено 71 рейд містом, в ході яких виявлено та направлено до пункту обігріву, центру реінтеграції, лікарень та центру соціальної реабілітації «Відновлення» 123 особи. Пункт обігріву та пункти харчування та видачі одягу закриті з 1 березня поточного року.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація