Знайомство з роботою Пенсійного фонду

Для людей, які підійшли до пенсійного віку або тих, хто вже є пенсіонерами, необхідно знати про порядок оформлення статусу «пенсіонер». Тож, підопічні відділення денного перебування Інгульського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відправились на екскурсію до Пенсійного фонду Інгульського району щоб зсередини ознайомитися з його роботою.

Щербакова Світлана Йосипівна - головний спеціаліст сектору персоналу та організаційно-інформаційної роботи привітно зустріла наших підопічних. Почалася екскурсія з четвертого поверху, де знаходиться кімната для прийому громадян. Світлана Йосипівна розповіла, що приходити необхідно обов’язково з документами, а саме паспортом й усіма довідками, виписками, щоб спеціалісти змогли надати вичерпну інформацію на всі питання. Потім ми познайомилися з роботою архіву, де пенсійні справи підшиті, підклеєні, гарненько і рівненько стоять на полицях. У Пенсійному фонді є відділ призначення перерахунку і виплати пенсії за списками № 1 і № 2. Начальники відділів розповіли чим відрізняється їхня робота, якими саме питаннями вони займаються і відповіли на особисті запитання. Ми побували на кожному поверсі і дізналися про нелегку і відповідальну працю співробітників цього соціального закладу, отримали цікаву і вичерпну інформацію від кваліфікованих спеціалістів.

Під час зустрічі із спеціалістами наші підопічні дізналися, що наступне заняття у школі майбутнього пенсіонера відбудеться 24 березня о 10.00 годині. Тож, запрошуємо бажаючих приєднатись до нас і поспілкуватися на цікаву, для людей старшого віку, тему.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація