Шевченківські дня

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко - велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби об’єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень. Під думи народні налаштовував свою ліру Кобзар, тому й оживало в його полум’яному слові все те, що таїлося в глибині душі народу.

Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, 
свою Україну.

У відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення проведена літературно – музична композиція «Свято Кобзаря», в якої прийняли участь підопічні Корабельного району – об’єднання «Творче слово», під керівництвом Суслонової І.Г.

Колектив відділення висловлює щиру подяку артистам «Творчого слова» за незабутній вечір та змістовну програму.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація