Весна. Жінка. Любов.

З першими днями весни у відділеннях міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради розпочалася низка заходів присвячених Міжнародному жіночому дню.

Для працівників відділень Заводського району була організована концертна програма за участю ансамблю «Джерело» під керівництвом Охотнікової Л.В. з Обласного палацу культури.

У відділенні денного перебування Заводського району проведені лекції, присвячені жінці та коханню: «Магія любові», «Чаруюча сила жіночих волос».

Напередодні свята у відділенні денного перебування Заводського району, силами працівників та підопічних відділення, організований вечір відпочинку «Весна. Жінка. Любов.». Звучали пісні, вірші, які прославляли кохану жінку, мати, бабусю. Не забули у своїх номерах підопічні і про весну та кохання. Сюрпризом для присутніх був виступ ансамблю ложкарів «Веснянка», які на протязі двох тижнів репетирували свій номер. Підопічні мали змогу потанцювати під аудіо-мелодії. У кінці заходу всім присутнім жінкам були вручені символічні подарунки, зроблені рукодільницями «Університету третього віку».

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація