Зустріч з нагоди відзначення 203-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка

 Не вмирає душа наша, не вмирає воля…

Т. Шевченко

У перші весняні дні все прогресивне людство відзначає дні пам’яті видатного українського народного поета, невмирущого «Кобзаря», - Т.Г.Шевченка. 9 березня у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради на базі «Університету третього віку» було організовано та проведено тематичну зустріч на тему: «Учитеся, брати мої, думайте,читайте…», на якій цікаво та змістовно було розкрито життєвий та творчий шлях українського генія – Т.Г.Шевченка.

Підготувала матеріал активна учасниця наших заходів, волонтер- керівник творчого колективу «Живе слово», талановита та ерудована в питаннях літератури та мистецтва Інна Суслонова. Старанно готуючись до зустрічі, вона розкрила весь життєвий шлях поета – від його юності й до останніх днів. Музичний супровід підготували Галина Волосюк і бандуристка Галина Коржавіна, а найкращі поетичні твори та пісні виконали учасники літературно-музичного гуртка: І.Каламурза, Л.Артеменко, Н.Лапшина. Поезія Шевченка, як і його життя – багатогранна та суперечлива. Водночас поет дивовижно цілісний і послідовний, основу його єства складають ті сокровенні думи, які проходять через всю його творчість. Своєю поезією, художнім талантом геніальний поет здобув популярність та любов не тільки в Україні, а й в усьому світі.

Запрошуємо на наші зустрічі всіх бажаючих, тих, хто хоче долучитися до літератури та мистецтва. Саме на наших заняттях може відкритись по-новому Ваш талант та виросте майстерність, тут є вдячні слухачі та Ваші поціновувачі.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація