Ключ до довголіття

Мрія кожної людини - це бути здоровим, щасливим, багатим. Для зниження ризику втратити здоров'я необхідно регулярно підтримувати себе в хорошій фізичній формі. Щоденні заняття фізкультурою, навантаження, що відповідають вашому віку, забезпечать серцево-судинну витривалість, силу і еластичність м'язів, а також слугують профілактикою проти багатьох хвороб.

Користь фізичних вправ буде безсумнівною при регулярному включенні їх у свій розпорядок дня. Найкращий, найбільш ефективний спосіб - це заняття фізичними вправами в якій-небудь групі. Спільнота людей, з'єднаних єдиною метою, значно дисциплінує, надає необхідний імпульс, досягнення поставлених завдань при цьому не робить тренування обридлими, нудними. Також, заняття фізкультурою в спеціальній групі, а саме, такою яка являється наша група, що тренується у відділенні денного перебування Центрального району на базі факультету «Здоровий спосіб життя» «Університету третього віку», допоможуть ефективно впоратися з будь-якою стресовою ситуацією, підвищить самооцінку, зміцнить впевненість у ваших можливостях. Тим паче, викладач з фізичної культури – висококваліфікований спеціаліст з медичною освітою, зможе направити заняття, для кожного індивідуально, у потрібне русло, виміряти тиск, надати пораду щодо стану здоров’я кожного нашого підопічного, проконсультувати та підкорегувати фізичне навантаження, ще раз повторимося -індивідуально для кожного. У відділенні денного перебування Центрального району такі заняття проводяться вранці, і бадьорий настрій, підвищення енергійності та стресостійкості на весь день, Вам забезпечено. Сьогодні був такий же ранок.

Вчені стверджують, що між розумовим і фізичним станом людини існує певний зв'язок. Користь фізичних вправ в тому, що при їх виконанні збільшується приплив крові до мозку людини, з'являється можливість ясніше мислити, приймати більш зважені рішення. Навіть щоденні заняття фізкультурою приблизно по 20 хвилин кардинально змінять ваше життя.

Якщо немає можливості займатися фізичними вправами в спортивних клубах або оздоровчих центрах, просто приходьте до нас, до відділення денного перебування Центрального району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради , що знаходиться за адресою вул. Шевченка, 19-А. Будемо раді надати додаткову інформації та відповісти на запитання за тел. 47-34-85, 47-35-74.

Ми зможемо вам допомогти досягти своєї мети, якщо ви зацікавлені поліпшити стан свого здоров’я, підтримати себе у активній фізичній формі, позайматися на тренажерах, скористуватися дошкою Євмінова, зняти напруженість фіто-чаєм та поласувати кисневою пінкою. Міцне внутрішнє здоров'я обов'язково сприятиме отриманню приємного зовнішнього вигляду. Фізичні вправи - ключ до довгого і щасливого життя. Ми вас чекаємо!

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація