Любим матусям – тепло сердець

Прийшла красуня-весна і принесла на своїх крилах свято матусь – 8 Березня. Мама…Наймиліше слово на землі. Воно звучить однаково лагідно на всіх мовах світу. У мами ніжні руки, добре і чуйне серце. Матусина любов, мов сонечко, зігріває нас усе життя.

Особливою материнською любов’ю зігріті діти з інвалідністю. Дітки теж дуже люблять своїх матусь і готують до цього свята вірші, пісні, танці, розважальні ігри та подарунки, які виготовили власними руками під керівництвом вчителів-реабілітологів та їх асистентів.

Цього тижня у міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтік-Сєміцвєтік» пройшли по групах свята: «Свято матусь», «Мамин день», «Любим матусям – тепло сердець», «Я люблю тебе, мамо!».

Разом з дітками вітали матусь і казкові герої: Весна і Сонечко, Карлсон і Фрекен Бок, Червона Шапочка і Вовк, Білочка та Принц. Вони разом та мамами і бабусями співали, танцювали, брали участь в іграх та цікавих розвагах.

На кожному святі виступала директор Центру Діліна Г. С. з найкращими побажаннями до присутніх. Свята пройшли у дружній, веселій атмосфері і подарували усім піднесений весняний настрій.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація