Святкуємо масляну

Кожна нація, кожен народ має свої звичаї та традиції, що існують протягом багатьох століть і освячені віками. В усіх народів існує повір’я, що той, хто забув звичаї своїх батьків, карається людьми і Богом.

Тож, у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради зібралися підопічні відділення щоб прийняти участь у заході, який підготувала та провела фахівець із соціальної роботи Сергієнко Л.Л. Мова йшла про звичаї та обряди святкування Масляної,

У кожній країні святкують Масляну по-різному. У нас на Україні головною їжею є вареники з сиром і сметаною та млинці на маслі або смальці – це головна обрядова їжа в ці дні. Такі ж млинці, або щось подібне печуть і інші слов’янські народи. Цей звичай ведеться з давніх-давен, бо вже в св. Письмі слов’янською мовою цар Давид віщав народові «даяша по млину сковорідному».

По закінченню лекції господині обмінялися своїми рецептами приготування млинців та за чашкою гарячого запашного чаю пригощали один одного смачними млинцями.

Відділення денного перебування Корабельного району дякує своїм підопічним за активну участь у святі Масляної, за власноруч приготовлені млинці з різноманітною начинкою, за те, що не забувають народні звичаї.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація