Роз’яснення з нарахування пенсій….

У середу 15 лютого 2017 року до відділення денного перебування Інгульського району міського територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради завітали на зустріч представники Пенсійного фонду Інгульського району.

У ході бесіди Величко Світлана Захарівна, головний спеціаліст відділу з питань призначення та виплат пенсій, розповіла усім присутнім про порядок нарахування пенсії, про показники, що додаються при призначенні пенсії, про вік виходу на пенсію для жінок та чоловіків з урахуванням місяця та року народження (стосовно закону) тощо. Також розповіла про перерахування пенсії та про доплати, які були надані у грудні 2016 року. Торкнулась теми планування підвищення пенсії у 2017 році, відповіла на безліч самих гостро – болючих запитань наших підопічних. Головний спеціаліст сектору персоналу та організаційно-інформаційної роботи Щербакова Світлана Йосипівна показала відео-ролік про веб-портал пенсіонного фонду, розповіла як працює сайт і як створити власний кабінет, щоб мати нагоду не виходячи з дому переглядати стан пенсії, надбавки, здійснити попереднє замовлення необхідних довідок тощо. Потім допомогла кожному бажаючому заповнити бланк заяви реєстрації на веб-порталі та домовилася про зустріч у пенсійному фонді для одержання логіну від приватного кабінету.

Шановні пенсіонери! При управлінні Пенсійного фонду відкрито «Школу майбутнього пенсіонера». Школа працює щомісячно кожну четверту п’ятницю місяця о 10: 00 год., в приміщенні актової зали управління за адресою: пр.Жовтневий 55-Е, поверх 9-ий, каб. 908.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація