З нами веселіше

Шановні пенсіонери та громадяни з обмеженими фізичними можливостями! Якщо ви втомилися від самотності та бажаєте вести активний спосіб життя, запрошуємо Вас до відділень денного перебування міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Для громадян вищевказаної категорії, незалежно від сімейного стану, створені умови для поліпшення стану здоров’я, проводиться низка заходів спрямованих на активний відпочинок, цікаве дозвілля, оволодіння комп’ютерною грамотністю та оновлення своїх творчих здібностей.

У відділенні денного перебування Заводського району проводяться заходи, з метою заохочення до здорового способу життя: допомога у виконанні лікувально-фізичних вправ, аромотерапія, фітотерапія, аероіонотерапія, оксигемототерапія, релаксація, музикотерапія та надання психологічної підтримки і рекомендацій стосовно здорового способу життя та раціонального харчування. Крім того, у відділенні надають допомогу в організації денної зайнятості та дозвілля: тематичні лекції в «Університеті третього віку», участь у гуртках за інтересами, бесіди за чашечкою чаю та вечори відпочинку. Враховуються побажання підопічних, проводяться консультації спеціалістів установ та організацій міста.

 

Приходьте до нас, з нами веселіше!

Відділення денного перебування Заводського району знаходиться за адресою: вул. Кузнецька (Скороходова), 83, ріг вулиць Кузнецька та Садова, телефон для довідок 36-82-74

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація