Зустріч з воїнами-інтернаціоналістами

15 лютого 2017 року відзначається 28-а річниця з Дня виведення радянських військ з Афганістану. Афганська війна продовжувалася з 25 грудня 1978 до 15 лютого 1989 року, тобто майже 10 років. З 620 тисяч радянських військовослужбовців, які пройшли через Афганістан - 150 тисяч (24,2% загальної кількості) склали громадяни України. В Афганістані загинуло 2572 воїна з України. Слід зазначити, що за післявоєнний час від хвороб і наслідків бойових поранень померло в два рази більше українських ветеранів Афганістану, ніж в роки афганської війни.

У Миколаєві соціальному захисту ветеранів інтернаціональних конфліктів приділяється велика увага. Про це говорили на зустрічі міського голови з воїнами-інтернаціоналістами, що відбулась напередодні заходів, що проводяться з цієї нагоди. Представники громадських організацій та присутні учасники війни в Афганістані висловили подяку міській владі за підтримку. Директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Бондаренко С.М. відмітив, що у міському бюджеті в 2016 році витрачено 1068,1 тис.грн. для підтримки воїнів-інтернаціоналістів. На 2017 рік у бюджеті міста Миколаєва на виконання соціальних програм передбачено 938,3 млн.грн., що на 11 % більше ніж у минулому році. Це майже 26 % міського бюджету. Всі структури міськвиконкому плідно співпрацюють з міськими та районними організаціями ветеранів війни і праці, організацією інвалідів Великої Вітчизняної війни і Збройних Сил, іншими ветеранськими організаціями у вирішенні їх нагальних проблем. У 2016 році з метою фінансової підтримки ветеранських організацій з бюджету міста виплачено 790,6 тис. грн.

Присутні на зустрічі підняли ряд питань щодо вирішення загальноміських проблем, в тому числі благоустрою, тарифів та отримали відповіді на особисті питання. Сьогодні заходи, присвячені річниці виведення військ колишнього СРСР з Афганістану, продовжуються.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація