Ефективний правовий захист

Кожен з нас протягом свого життя може стикнутися з певною проблемою чи ситуацією, яка потребуватиме юридичного підґрунтя. З цією метою у нашому місті відкрито Другий місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що знаходиться за адресою вул. Космонавтів, 61. Підопічні відділення денного перебування Інгульського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департамент у праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради мали змогу познайомитися з представниками центру. До нас завітали – Тиховод Олена Вікторівна та Овчиннікова Дар’я Володимирівна.

В ході зустрічі піднімалося багато юридичних питань, які цікавлять наших пенсіонерів сьогодні, а більш детальну увагу приділили наступним: різниці між первинною і вторинною правовою допомогою; категорії громадян, які мають змогу безкоштовно отримувати вторинну правову допомогу; оформленню спадщини; різниці між дарчою та заповітом, правилами оформлення; правилами стягнення судових зборів, якщо ви позиваєтесь у суді; допомога у написання заяв і клопотань та багато інших питань. Кожний з присутніх мав змогу отримати повну та розгорнуту консультацію щодо свого питання.

Зустрічі такого характеру дають змогу багатьом отримати знання і бути юридично «озброєними» і більш впевненими в собі для того, щоб щось змінити чи вирішити на краще у своєму житті.

Працівники відділення та присутні дуже вдячні представникам центру за можливість безкоштовно отримувати правову допомогу.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація