Відпочивати можна по різному

Відпочинок у колі друзів – це най улюблені заходи серед підопічних відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Щотижня у відділення проводяться вечори відпочинку. Слухачі літературно-музичного факультету «Університету третього віку» та інші підопічні відділення демонструють свої акторські вміння. На заході лунають пісні, вірші, гуморески, а між номерами танцювальні та музичні паузи. Вечори відпочинку дають змогу згадати пісні молодості та поспівати їх разом.

Посиденьки рукодільниць вражають різноманітністю захоплень. Слухачі факультету «Рукоділля» навчаються шити м’які іграшки, обереги, плетінню з газетного паперу, в’язанню спицями та крючком тощо.

Бесіди за чашечкою чаю сплачує колектив підопічних. На цих зустрічах є можливість познайомитись з новими людьми, розповісти про своїх рідних, пригостити своїм варенням, поспівати застольні пісні.

Не залишаються без уваги громадяни, у яких є постійна потреба пізнавати світ. До їхньої уваги документальні фільми про природні явища, таємниці та загадки, видатних людей.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація