«Випадковість» при нещасному випадку на виробництві

Для Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань профілактика ризиків – це, перш за все, превентивна робота щодо попередження виробничого травматизму, формування культури праці.

Створення безпечних умов праці є на сьогодні дуже актуальною темою.

Аналіз стану виробничого травматизму не дає нам право на спокій, заставляє зробити висновок, що зроблено в цьому напрямку далеко не все.

Так протягом 2016 року на 38 підриємствах, організаціях та установах м. Миколаєва, Миколаївського та Вітовського районів сталося 77 нещасних випадків, із них пов’язані з виробництвом 62, в результаті яких 66 працівників отримали травми, в тому числі 6 працівників загинули.

 

В порівнянні в 2015 році сталося 53 нещасних випадків пов’язаних з виробництвом, постраждало 53 працівників, 4 працівника загинуло.

По видам подій нещасних випадків на першому місці є події : падіння потерпілих- 32 нещасних випадків (половина від загальної кількості),

Пригоди на транспорті – 13_, травмування іншими особами - 4 нещасних випадків.

По причинам нещасних випадків - більшість нещасних випадків сталося по організаційним причинам - 83%, основні із яких є:

- порушення трудової і виробничої дисципліни через невиконання вимог інструкцій з охорони праці, невиконання посадових обов’язків – 44 н/в;

Порушення правил безпеки руху – 10.

Сучасна культура праці вимагає від працівників особистої відповідальності за свою роботу. Наведу декілька прикладів, коли працівники при виконанні своїх трудових обов’язків, порушивши дисципліну праці, інструкції з охорони праці, зазнали тяжких травм на своїх робочих місцях, а то і загинули.

Так муляр будівельного підприємства проігнорував вказівку керівника робіт по підготовці робочого місця. Замість монтажу підмостки для виконання роботи, він вирішив за допомогою крана перенести вже готовий робочий стіл. Під час спуску в приміщення , стіл застряг, зачипившись за балку-перемичку. Проявивши ініціативу, працівник виліз на стіну, однак не втримався і впав до низу, отримавши при цьому травми несумісні із життям.

Під час ремонту трубопроводу слюсар, в порушення технології виконання роботи, не перевіривши надійність утримання стропами металевої конструкції, став проводити її монтаж. В один із моментів, металоконструкція вагою біля 500кг придавила потерпілого до підлоги виробничого майданчика, спричинивши численні травми працівникові.

Молодша медична сестра отримала завдання терміново доставити історію хвороби хворої до реанімаційного відділення лікарні. На вулиці в цей час йшов дощ, доріжки були мокрі. Віддавши документи, вона вийшла з реанімаційного відділення, стала ногою на кафельну плитку, однак рукою за поручень, що знаходився поруч, взятися не встигла. Нога підслизнулася і потерпіла впала на сходи, при цьому отримала серйозний перелом лівої ноги та надовго опинилась на лікарняному.

В приведених прикладах не було ніяких передумов для настання нещасного випадку, основною причиною травматизму стало елементарне нехтування правилами безпеки праці. Тому кожен працівник, виконуючи ту чи іншу дію, повинен пам’ятати про можливі негативні наслідки від її виконання для свого здоров’я.

Окремо слід наголосити на тому, що виконане робоче завдання не є підставою для того, щоб розслаблятися. Адже, нещасний випадок на виробництві може статися і після завершення виконання роботи. Зокрема, під час прибирання робочого місця. Наприклад, коли працівник, не дочекавшись повної зупинки робочого органу верстату, який після вимкнення ще певний час рухатиметься за інерцією, розпочне прибирання відходів біля нього. Нещасні випадки за подібних обставин доволі непоодинокі. Хоча, зазвичай, кожна інструкція з охорони праці містить вимоги, як правильно виконувати такі операції.

Іноді порушувати вимоги безпеки працівника змушує бажання швидше виконати доручену роботу, а дотримання правил охорони праці може вимагати якихось додаткових операцій, що, відповідно, подовжує час виконання цієї роботи. Звісно ж, людина намагається уникнути цих додаткових зусиль та завершити роботу якнайшвидше, що, врешті-решт, загрожує їй травмуванням.

Якщо організація праці на підприємстві побудована неправильно, то це вказує на її низьку культуру. Для забезпечення високої культури охорони праці на виробництві роботодавець повинен запровадити систему управління охороною праці. Важливими елементами є проведення навчання працівників, робота на сучасному та безпечному обладнанні, забезпечення працівників засобами індивідуального і колективного захисту, створення оптимальних санітарно-гігієнічних і психофізіологічних умов праці і таке інше.

Працівники мають чітко дотримуватись вимог інструкцій з охорони праці, правил виконання робіт і тим самим підтвердити, що вони є професійними, кваліфікованими і відповідальними фахівцями своєї справи. У свою чергу необхідне посилення відповідальності організаторів (власників) виробництва за невиконання вимог безпеки, несвоєчасне визначення виробничих ризиків та вжиття запобіжних заходів.

У великій мірі життя та здоров'я працівників залежить від них самих. Людський фактор у питаннях безпеки праці відіграє набагато більшу роль, ніж це прийнято вважати. Йому слід приділяти значно більше уваги при здійсненні заходів щодо запобігання виробничому травматизму.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація