Клуб ініціативних та активних жінок

У 2016 році в Інгульському районі за ініціативою творчих та активних жінок при сприянні працівників бібліотеки-філії для дорослих №12 був створений жіночий клуб за інтересами.

Члени клубу кожного місяця традиційно зустрічаються на засіданнях за темами, які їх цікавлять. 25 січня відбулась перша в цьому році зустріч жіночого клубу разом з жінками - підопічними відділення денного перебування Інгульського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Засідання було присвячено святковим датам: новорічним святам та «Тетяниному дню». У ході зустрічі віршами вітали з «Днем Янгола» всіх присутніх Тетян. Працівники бібліотеки провели цікаву відео – екскурсію про видатних жінок на ім’я Тетяна. Потім у веселому настрою, у теплій та дружній атмосфері, за чашкою чаю та солодощами велися цікаві бесіди, згадувалися новорічні історії, традиції, звичаї. Зустріч пройшла

Якщо Ви весела, активна, ініціативна і непосидюча жінка, тоді ми чекаємо на Вас у нашому жіночому клубі за адресою:вул. 12 Поздовжня 50-А, тел. 23-90-58.

 

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація