Літературні зустрічі: життя та творчість видатного українського діяча, письменника, поета І.Я.Франка

До історії української та світової літератури Іван Франко увійшов, як видатний діяч визвольного руху. Своєю творчістю й багатогранною літературною і громадською діяльністю він створив цілу епоху в історії української культури та літератури .

Щоб більше дізнатися про те, в яку епоху жив поет, хто та що вплинуло на його життя та творчий шлях, слухачі відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради 26.01.2017р. об 11-00 год. зібралися на літературну зустріч, яку підготувала керівник творчого колективу «Живе слово» Суслонова І.Г. Старанно готуючись до зустрічі, вона розкрила весь життєвий шлях поета – від його дитинства до останніх днів. Докладно і цікаво розповіла лектор про те, де жив І.Франко, які люди трапилися на життєвому шляху, завдяки чому він став видатним «каменярем» свого часу. Присутні уважно слухали розповідь та поезію, яку читала ведуча. Після виступу присутні задавали питання та ділилися враженнями від почутого, дякували за проведену зустріч .

Запрошуємо на наші літературні програми всіх, хто хоче долучитися до літератури, мистецтва. Саме на таких зустрічах відкриваєш по-новому талант та багатогранність таких відомих діячів, як І.Я.Франко та відчуваєш гордість за те, що наша країна має таких творців поетичного слова.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація