Правова освіта

Вже традиційними стали навчання з правової освіти у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. Ось і сьогодні відбулося таке навчання, на якому були розглянуті наступні питання:

- Спадщина та її оформлення по новим законодавчим вимогам. Договори довічного утримання – приватний нотаріус Дуброва Т.І.

- Звернення до суду, податки, представництво інтересів організаціями захисту - представниками другого Миколаївського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який знаходиться по вулиці Космонавтів, 61, Овчинникова Дар’я та Тихонова Олена.

- Про функції національної поліції та актуальні питання – представник Корабельного відділення поліції Стороженко С.С.

- Про розміщення одиноких громадян похилого віку в інтернатних установах, притулках – виконавчий директор «Ліги соціальних працівників» Сивопляс О.В.

- Про державну службу з питань інвалідів війни, ветеранів війни та учасників АТО – директор служби інвалідів війни, ветеранів війни та учасників АТО Найдьонова А.О.

- Про порядок звернення за житловими субсидіями. Зміни в законодавстві - заступник директора департаменту облдержадміністрації – начальник управління соціальних гарантій і компенсацій, загальнообов’язкового державного страхування Сербульова Т.В.

- Про роботу відділу моніторингу та оцінки надання послуг – начальник відділу моніторингу та оцінки надання послуг міського територіального центру Гончарова Г.В.

Запросила спеціалістів та провела цю зустріч директор ГО «Незалежна соціальна адвокація та правозахист» Добридник Т.В. По закінченню виступу кожного доповідача присутні мали змогу отримати відповіді на конкретні питання, які цікавили кожного присутнього. На зустрічі начальник управління соціальних виплат і компенсацій Корабельного району департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Коба Т.В., за дорученням директора департаменту Бондаренка С.М., вручила Добридник Т.В. директору громадської організації «Незалежна соціальна адвокація та правозахист», переможцю в номінації «Кращий правозахисник 2016 року» Подячний лист за плідну співпрацю з департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради щодо надання правової допомоги незахищеним верствам населення, за вагомий особистий внесок та професійну організацію надання юридичних послуг, чіткий та оперативний підхід до вирішення проблем громадян що потребують особливої уваги та підтримки!

Відділення Корабельного району міського територіального соціального

обслуговування (надання соціальних послуг) дякують всім учасникам заходу

за активну участь та запрошують до активної співпраці мешканців району.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація