Відбулася робоча нарада щодо підведення підсумків 2016 року

20 січня 2017 року в приміщені Центрального районного центру зайнятості м. Миколаєва відбулася робоча нарада щодо підведення підсумків 2016 року, розширення функціоналу державної служби зайнятості та напрямів покращення співпраці із роботодавцями та соціальними партнерами.

В засіданні взяли участь представники органів виконавчої влади: Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради, Миколаївське обласне відділення фонду соціального захисту інвалідів, Департамент праці та соціального захисту населення виконкому Миколаївської міської ради, Управління Державної праці у Миколаївській області та запрошені роботодавці.

Під час проведення робочої наради заступник голови комісії з припинення юридичної особи Центрального РЦЗ Ольга Вінницька прозвітувалася щодо результатів роботи Центрального районного центру зайнятості протягом 2016 року та проінформувала присутніх про основні нововведення та напрацювання.

А саме появу нових сервісів, таких як відеорезюме, як різновид резюме, який дозволить роботодавцю отримати перше враження про кандидата та призначити особисту зустріч, онлайн-презентація роботодавця, онлайн-співбесіда – сучасна та зручна форма, яка економить час і кошти, як шукача роботи, так і роботодавця.

До обговорення питань щодо «легалізації зайнятості населення», «впливу підвищення розміру мінімальної заробітної плати на діяльність підприємств», «ролі та функції служби зайнятості на ринку праці» долучилися всі учасники наради.

У публічному обговоренні щодо напрямів покращення подальшої співпраці свої пропозиції висловили представники адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради та департаменту праці та соціального захисту населення.

«Тільки завдяки підтримці органів влади, соціальних партнерів можна вирішувати проблеми соціального захисту жителів територіальних громад та надавати допомогу роботодавцям в укомплектуванні робочих місць фахівцями та проводити активні заходи щодо покращення ситуації на ринку праці»,– наголосила заступник директора Миколаївського обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів Жукова Галина Георгіївна.

Про позитивну співпрацю з Центральним РЦЗ зазначили присутні на нараді представники ринкоутворюючих підприємств.

Порушили на нараді частково і питання про зміни в низці законодавчих актів, що стосуються роботодавців та вимог нарахування мінімальної заробітної плати.

Обговорювались шляхи покращення взаємовигідної співпраці. Зокрема, проведення спільних заходів з роботодавцями та легалізація зайнятості. Учасники наради зазначили, що є потреба у докорінних змінах законодавства. Щоб були враховані інтереси і роботодавців, і шукачів роботи.

В ході жвавої дискусії соціальні партнери висловили готовність до співпраці з центром зайнятості та сподівання, що зміни, які плануються у 2017 році – це великий крок для зміцнення плідної співпраці, що дасть змогу встановити новий формат взаємовідносин між соціальними парнерами та центром зайнятості.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація