Різдвяні свята в міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Гарними були святкові різдвяні дні у дітей міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів! Відбулося багато цікавих заходів, у яких вони залюбки брали участь та отримали багато гостинців-подарунків.

Адже на Різдво прийнято обов’язково провідувати людей, які потребують особливої уваги та ділитися з ними святковим настроєм. А особливо всі радіють, коли приходять привітати дітлахи.

19 січня 2017 р. до центру «Цвєтік-семіцвєтік» на запрошення директора Діліної Ганни Степанівни зі святковою виставою-вертепом завітали вихованці недільної школи на чолі з керівником миколаївського дитячого соціально-благодійного фонду «Нове життя» Мельник Т. А.

Діти із задоволенням брали активну участь в іграх, вікторинах, співали різдвяні пісні, розповідали віршики. Приємним сюрпризом для них стали солодкі подарунки,якими їх пригостили щирі друзі.

Проте найголовніше, що усі діти зрозуміли важливу істину – справжнє свято буде не тоді, коли роблять приємне тобі, а коли ти постараєшся і зробиш радісне та хороше іншим людям.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація