«Ой, радуйся, земле»

З-поміж багатьох сучасних свят новорічні свята є найулюбленішими, адже вони обіцяють зустріч із чимось таємничим, дають надію, що прийдешній рік буде кращим, ніж минулий.

У міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів педагогічний колектив організував і провів заняття-розвагу «Ой, радуйся, земле!». Пріоритетним завданням керівництво Центру вважає формування життєвої компетентності дітей з інвалідністю. Кожне заняття направлене на допомогу дітям безболісно інтегрувати в суспільство. Директор Центру Діліна Ганна Степанівна організувала роботу педагогічного колективу на вирішення основної проблеми дітей з особливими потребами – подолання вад, активне включення дітей у суспільне життя.

І цього разу на занятті вчителі-реабілітологи ознайомили дітей із традиційним святкуванням новорічних свят за народними звичаями, які передавалися із покоління в покоління., залучали дітей у дійство, надавали можливість взаємодіяти з однолітками, а також привчали до самостійності.

Діти ретельно готувалися до цих свят, вивчили колядки та щедрівки, приготували разом із батьками та вчителями костюми. Переодягнувшись в чудернацький одяг казкових героїв, вони з різдвяною зіркою вирушили вітати дітей та працівників Центру.

У всіх групах лунали різні колядки, щедрівки, величальна пісня «Ой, радуйся, земле». Діти показали свою артистичність, уважність, зацікавленість до народних звичаїв та традицій України. На свято до Центру завітав директор департаменту праці та соціального захисту населення Бондаренко С. М., який привітав діток та співробітників зі святами та разом з директором міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Діліною Г. С. вручив солодкі подарунки маленьким колядникам.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація