«Відбулося засідання « круглого столу » за участю страхових експертів відділення виконавчої дирекції ФССНВ та ПЗ України у м. Миколаїв на тему: «Законодавство України з питань зайнятості, охорони та умов праці»

18 січня 2017 року в приміщені управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулося засідання «круглого столу» за участю страхових експертів відділення виконавчої дирекції ФССНВ та ПЗ України в м Миколаєві.

На засідання були запрошені: заступник начальника відділення ВД ФССНВ та ПЗ України у м. Миколаїв Куфедчук О.М., страховий експерт відділення ВД ФССНВ м. Миколаїв Помазанов І.А., головні спеціалісти відділу зайнятості, охорони та умов праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Михайленко В.В., Кузьміна Н.Г., головний спеціаліствідділу трудових відносин управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Решетнікова І.Ю.

Зі вступним словом виступила Ніколаєва О.В. - заступник директора – начальник управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

До розгляду були представлені питання: Закон України від 06.12.2016 № 1774 - VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», про стан виробничого, невиробничого травматизму та проведення атестації робочих місць зі шкідливими умовами праці на підприємствах м. Миколаєва станом на 01.01.2017 року, проблемні питання в організації навчання та перевірки знань з питань охорони праці на підприємствах м. Миколаєва та відповідність умов колективного договору до вимог чинного законодавства, генеральних та галузевих угод.

Участники «круглого столу» обговорили ситуацію виникнення нещасних випадків та їх профілактику. За оперативними даними станом на 01.01.2017 року у місті під час виконання трудових обов’язків відбулося 53 нещасних випадки, з них 3 випадки зі смертельним наслідком. Крім того, сталося 2 групових випадки, під час яких постраждало 6 осіб.

Підвела підсумки круглого столу Ніколаєва О.В. - заступник директора – начальник управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація