«Цвєтік-Семицвєтік» зустрічає Новий рік

Новий рік – це завжди довгоочікуване свято, особливо, для дітей, адже усі перебувають у передчутті справжнього дива. У міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтік-Семицвєтік» 22, 23 та 26, 27 грудня вчителі-реабілітологи та їх асистенти із залученням батьків і за підтримки адміністрації Центру підготувавли і провели новорічні свята по групах: «Новорічні дива», «Новорічні пригоди Марійки та Ведмедя», «У гостях у Ялинки», «Новорічна казка». 

На ці свята завітали казкові герої: Марійка і Ведмідь, Снігова королева, Снігова баба, Новий рік, Дід Мороз та Снігуронька, ролі яких виконували працівники Центру та батьки дітей з інвалідністю. Разом із вчителями-реабілітологами та казковими персонажами діти водити веселі хороводи навколо ялинки, співали новорічні пісні. Цікаві ігри «Сніжки», «Чим прикрашена ялинка», «Знайди пару рукавичці», «Заморожу», «Не випущу»дали можливість кожній дитині самореалізуватися, показати своє вміння бути швидким, спритним, кмітливим. 

Особливо дітям сподобалась гра із символом 2017 року «Прикрась півника», де вони проявили сенсорні та пізнавальні здібності. Роль Діда Мороза виконав Заслужений артист України, друг Центру Олександр Сичьов. Протягом усього року плідно працював із Центром і, як підсумок, організував шумовий концерт із дітьми старшої групи професійної орієнтації. На святах панувала піднесена та урочиста атмосфера. Кожна дитина отримала очікуваний солодкий подарунок від Діда Мороза.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація