Літературно- музична зустріч до Дня Святого Миколая

Ой хто, хто Миколая любить,
Ой хто, хто Миколаю служить
Тому святий Миколай
Повсякчас помагай Миколає!

Кожного року за народними традиціями в передсвяткові новорічні дні ми відмічаємо православне свято зимового Миколи – Чудотворця. Тим більше, що наше місто носить ім’я цього Святого доброчинця, захисника знедолених і дітей. 

19.12.2016р. об 11-00 год. у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради була організована та проведена літературно-музична зустріч до цього свята. В святково прибраному залі яскраво сяє ялинка, виблискують гірлянди, сніжинки, що зробили відвідувачі.

Захід розпочали працівники відділення, привітали всіх присутніх зі святами учасники музичного факультету піснею «Святий Миколай». Продовжили програму своїми виступами талановиті поети нашого краю: Суханова Р.Ф; Білошапкін О.К, Бабіна Н.І, Рожкіна В.С, Єршова Л.О, Іванченко Л.В.. Вони представили свої поетичні доробки, розповіли про історію виникнення та добрі діяння святого Миколая. Всі присутні із задоволенням слухали виступи та згадували приємні моменти та зустрічі з казкою в дитинстві, бо саме такі свята додають віри у добро, наповнюють душі теплим спілкуванням та надією.

По завершенню літературно-музичної програми відвідувачі знайомилися з творчими роботами наших майстринь, які надали для виставки-ярмарки: Світлана Шутова, Євгенія Жукова, Людмила Воронкова та розповіли про техніку виготовлення цих робіт.

Захід завершився слуханням новорічних пісень, переглядом творчих робіт та взаємними привітаннями з наступаючими новорічними та різдвяними святами.

Працівники відділення денного перебування Корабельного району дякують всім учасникам заходу за активну участь та запрошують до співпраці мешканців району.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація