Відбулося чергове засідання міського координаційного комітету з безпечної життєдіяльності населення

14 грудня 2016 року в міськвиконкомі відбулось засідання міського координаційного комітету з безпечної життєдіяльності населення. 

Зі вступним словом виступив Бондаренко Сергій Миколайович - директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради - заступник голови координаційного комітету з безпечної життєдіяльності населення.

До розгляду було представлено питання про стан виробничого, невиробничого травматизму та атестації робочих місць за 11 місяців 2016 року. 

Нажаль, рівень травматизму за 11 місяців 2016 року зріс. На підприємствах міста відбулося 47 нещасних випадків, що на 10 випадків більше, ніж за аналогічний період минулого року, з них 2 випадки зі смертельним наслідком (на 1 більше, ніж у минулому році). Крім того, сталося 2 групових випадки (в 2015 році групових нещасних випадків не було), під час яких постраждало 6 осіб). 

Були розглянуті питання про готовність органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій до виконання заходів з ліквідації надзвичайних ситуацій в складних погодних умовах осінньо-зимового періоду 2016-2017 р.р., про виконання розпорядження міського голови від 24.10.2016 № 279 р. «Про проведення перевірок стану інформаційно - роз'яснювальної роботи з пожежної безпеки» та затвердження плану роботи міського координаційного комітету на 2017 рік.

Із зазначених питань виступили: Ніколаєва О.В. - заступник директора департаменту - начальник управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, Соловей Л.Є. - заступник начальника відділу зайнятості, охорони та умов праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, Тунітовський О.В. - заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради, Криворучко А.С. - заступник начальника управління – начальник відділу пожежної безпеки управління державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

За результатами обговорення прийняті відповідні рішення.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація