Статті

На ярмарку вакансій

На території залізничного вокзалу відбувся ярмарок вакансій та послуг, до участі в якій обласна служба зайнятості запросила спеціалістів департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. Ярмарок проводився в рамках соціального проекту «Квиток до успіху», що направлений на працевлаштування молоді та ознайомлення з найактуальнішими вакансіями, які представлені на ринку праці регіону.

За словами директора миколаївського обласного центру зайнятості Дмитра Оборонька, на сьогоднішній день у базі даних Миколаївського обласного центру зайнятості представлені 1623 актуальні вакансії та 909 вакансій, зареєстрованих з альтернативних джерел. По місту Миколаєву налічується 1284 вакансії. Кожен бажаючий мав змогу ознайомитися з переліком вакансій, вимогами до них, умовами праці, запропонованою зарплатою.

В ярмарку взяли участь 12 роботодавців міста Миколаєва, які безпосередньо презентували 116 актуальних вакансій з пропозиціями заробітної плати від мінімальної – до 5000 грн.

Під час заходу фахівці Миколаївського обласного центру зайнятості спільно з фахівцями департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, волонтерами громадської організації «Лбисток» надали мешканцям міста Миколаєва інформаційно-консультаційні послуги з питань трудового законодавства, соціальних послуг, матеріальної допомоги, трудової міграції тощо. Представники управління праці – І.Слюсаренко, УСВіК Інгульського району – Н.Полікарпова, міського територіального центру Г.Долганова роз’яснили громадянам, які звернулися під час проведення заходу з питань соціального захисту, куди необхідно звертатися за призначенням субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, як отримати заборгованість із виплати заробітної плати, де з користю пенсіонер може проводити свій вільний час та направили громадян без визначеного місця проживання до пункту обігріву та ночівлі.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація