У місті Миколаєві реалізовано соціальний проект «Квиток до успіху».

 

За ініціативою Центрального апарата державної служби зайнятості України спільно з ПАТ «Українська залізниця» в обласних центрах України реалізовується соціальний проект «Квиток до успіху», направлений на працевлаштування молоді та ознайомлення населення з найактуальнішими вакансіями.

08.12.2016 о 13.00 год. у приміщенні залізничного вокзалу «Миколаїв - пасажирський» фахівці управління праці та управління соціальних виплат та компенсацій Інгульського району прийняли участь у роботі інформаційно – консультаційного пункту ярмарку вакансій та послуг служби зайнятості під гаслом: «В новий рік – з новою роботою!».

Відкрив ярмарку директор Миколаївського обласного центру зайнятості Оборонько Д.М., до участі також було залучено представників управління ПФУ в Миколаївській області, районних центрів зайнятості міста, адміністрації Інгульського району, Миколаївський фонд «Любисток», представники підприємств промислової галузі та інші.

В рамках соціального проекту фахівці департаменту надавали консультації з трудового права, роз’яснення щодо призначення житлових субсидій та висвітлили повний спектр соціальних послуг, що надаються фахівцями департаменту.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація