МОДНЕ ХОББІ

У відділенні денного перебування Інгульського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулося цікаве заняття з тісто-пластики.

Це захоплюючий вид рукоділля, що не вимагає ні великих грошових витрат, ні особливих умінь. Ліпити з солоного тіста - одне задоволення. Причому цей процес дуже цікавий і дорослим. З неймовірно пластичного, податливого і абсолютно безпечного матеріалу для творчості виходять чудові фігурки. Адже витоки цього виду творчості сягають корінням глибоко в історію нашої культури. Той же Колобок - відмінний художній приклад виробу з солоного тіста. Відвідувачі відділення під чітким керівництвом фахівця із соціальної роботи - Язикової Ірини Олександрівни власноруч мали змогу зробити тісто, почути тонкощі та правила роботи з тістом та розпочати ліпити власні «шедеври». На занятті було запропоновано виробляти вироби як для декору приміщення, так і для застосування у побуті і кожний обирав виріб до душі. Заняття пройшло у дружній та теплій атмосфері, кожний зміг зробити для себе цікаву річ.

Працювати з тістом під силу кожному. Напевно у Вас вдома теж знайдеться купка борошна! Крім того, тісто набагато пластичніше гіпсу і є витривалішим ніж пластилін. І чудові вироби зроблені власноруч радуватимуть Вас кожного дня. А бажаючих приєднатись до цікавих занять запрошуємо до нас!

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація