Свято «Віри, Надії, Любові»

Міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів надає посильну допомогу дітям з обмеженими можливостями здоров’я, формує життєву компетентність, інтегрує їх в суспільство. Для кожного співробітника Центру важливо і необхідно відшукати в кожній дитині острівець надії, те здорове зернятко інтересу до життя, яких не торкнулася хвороба, допомогти прокласти надійну стежку в світ здорових людей. І свято «Віри, Надії, Любові» в нинішньому році – тому підтвердження.

Адміністрація Центру на чолі з директором Діліной Г.С. запросили гостей та волонтерів на свято, щоб діти та батьки відчули увагу та турботу про них, щоб вони повірили в добро та з надією дивилися в своє майбутнє.

Зі святом привітав дітей та всіх присутніх директор департаменту праці та соціального захисту населення Бондаренко С.М.

На святі виступили діти з творчого колективу «Престиж», які порадували дітей своїм концертом, а вихованці Центру, в свою чергу, показали свої таланти. Вона гарно співали, читали, грали на музичних інструментах. Емоційний настрій  був піднятий співом заслуженого артиста України О.Сичова, який разом з дітьми заспівав гімн Центру «Цвєтік-Сєміцвєтік».

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація