Відзначаємо День інвалідів

За доброю традицією 3 грудня в усьому світі відзначався Міжнародний день осіб з інвалідністю. У Будинку вчителя напередодні були підбиті підсумки зробленого для поліпшення становища осіб з інвалідністю та проаналізовані проблеми, які необхідно усунути. У заході прийняли участь міський голова О.Ф.Сєнкевич, заступник міського голови Є.В.Шевченко, директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради С.М.Бондаренко та представники громадських організацій інвалідів

Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед особами з інвалідністю, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. У своєму виступі міський голова зазначив, що поряд з тими, хто потребує цієї підтримки та отримує її – колектив департаменту. Він навів цифри та факти, що характеризують діяльність міської влади в цьому напрямку. Директор департаменту, під час демонстрації слайдів, які висвітлюють здобутки та проблеми у цьому питанні, наголосив, що переймаючись буденними проблемами суспільство повинно замислитись над непростою долею людей з вадами здоров’я не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року, не забувати про те, що поруч з нами живуть особи з інвалідністю і вони потребують допомоги і уваги. Разом з міською владою тісно співпрацюють представники громади. На заході за сумлінну та самовіддану працю, активну громадську діяльність, чуйність та повсякденну турботу про людей з особливими потребами та з нагоди Міжнародного дня інвалідів подячними листами міського голови були нагороджені:

- Віноградова Ольга Олександрівна, позаштатний радник міського голови з вирішення питань осіб з особливими потребами. Ольга Олександрівна має активну громадську позицію, не аби яке розуміння складності та гостроти проблем людей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
- Шполянський Ілля Михайлович, керівник Миколаївської філії громадської організації «Українська асоціація інвалідів АТО», має активну громадську позицію, великодушність та милосердя.
- Політаєв Сергій Володимирович, голова Союзу організації інвалідів України Центрального району м.Миколаєва, за активну життєву позицію та участь у вирішенні питань осіб з інвалідністю в Центральному районі.
- Петренко Зоя Миколаївна, завідувач клубу осіб з інвалідністю «Кают-компанія «Незламні», за високий рівень забезпечення культурних заходів та залучення осіб з інвалідністю до активного способу життя, формування принципу повноцінності.
- Шутова Світлана Миколаївна, займається волонтерською діяльністю, веде мастер-класи на факультеті «Рукоділля» «Університету третього віку», активний учасник творчих виставок Корабельного району та міста до знаменних дат.
- Жук Віра Петрівна – підопічна відділення денного перебування, студентка «Університету третього віку», випускниця факультету «Рукоділля», нагороджується за активну життєву позицію, наполегливість, майстерність і велике бажання творити красу та незламну силу духу і волі до життя.

Присутні на заході ознайомились зі світлинами, що відображають життя миколаївців та виставкою робіт художньо-прикладного мистецтва.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація