«Повір у себе!»

«Жити на Землі – велике щастя,
Якого ти не помічав.

І пам’ятай, що ти Людина,
Творець краси і добрих справ.»

1 грудня 2016р. з нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів для підопічних відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради була організована і проведена культурно-мистецька програма під назвою «Повір у себе» та виставка творчих робіт майстрів нашого району Г.Шаховал, С.Коршунової, Л.Воронкової, В.Сергієнка, Г.Бойко, К.Кушнір. Іх вироби захопили увагу та наповнили присутніх новими враженнями. 

На заході були присутні люди з обмеженими можливостями, ветерани та пенсіонери району. Активну участь в програмі прийняли підопічні відділення та учасники літературно-мистецького гурту «Творче слово» - Л.Артеменко, І.Каламурза, Н.Матрохіна, музичний супровід надала Г.Волосюк, ведуча програми І.Суслонова. Вони представили літературно-музичну програму «Серце моє, Україна!» І хоч на вулиці вже зимно та холодно, у залі панувала тепла й затишна атмосфера, бо українська пісня зігріла душі всіх присутніх та створила настрій.

Всі запрошені отримали від зустрічі позитивні емоції, ділилися враженнями, а потім продовжили приємне спілкування у вітальні відділення за чашкою ароматного трав’яного чаю. 

Бажаємо всім міцного здоров’я на довгі роки, миру та злагоди Вашим сім’ям, бадьорості духу та оптимізму!

Відділення Корабельного району міського територіального центру дякує всім учасникам зустрічі за проведену програму та запрошує до відділення денного перебування пенсіонерів району, за адресою проспект Богоявленський, 301.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація