Відбулося чергове засідання міського координаційного комітету сприяння зайнятости населення

30.11.2016 о 14.00 у малій залі міськвиконкому, під головуванням очильника обласної ради профспілок Толмачова Ю.П. відбулося засідання міського координаційного комітету сприяння зайнятості населення. На цьому засіданні розглянуті питання: про стан виконання показників та заходів Програми зайнятості населення міста Миколаєва на період до 2017 року протягом 2016 року; про стан надання соціальних послуг внутрішньо переміщеним особам, демобілізованим учасникам АТО, особам з особливими потребами державною службою зайнятості протягом 2016 року. 

У засіданні прийняли участь: директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Бондаренко С.М.; директор Миколаївського обласного центру зайнятості – Оборонько Д.М., та інші члени координаційного комітету. 
З інформацією по порядку денному виступили директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Бондаренко С.М. та директор Миколаївського обласного центру зайнятості – Оборонько Д.М які доповіли, що протягом 2016 року в рамках виконання Програми зайнятості населення було передбачено створення 3300 нових робочих місць, фактично створено 3360 нових робочих місць. 
З загальної кількості створених робочих місць у 2016 році:
- у юридичних осіб – 1145 р.м;
- у фізичних осіб - підприємців (наймані працівники) - 328 р.м.;
- фізичні особи - підприємці (новостворені) - 1887 р.м.
Також в місті продовжується робота по впровадженню інвестиційних проектів на ДП «Спеціалізований морський порт «Ольвія» та на ДП НВКГ «Зоря - Машпроект». 

Протягом 2016 року за направленням служби зайнятості працевлаштовано 7196 осіб, з них: 202 особи – внутрішньо переміщені, 83 – демобілізовані учасники АТО, 52 – особи з особливими потребами.

До професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації за направленням служби зайнятості залучено 1120 безробітних громадян міста Миколаєва, у тому числі: 56 - внутрішньо переміщені, 47 – демобілізовані учасники АТО, 36 – особи з особливими потребами.

На виконання заходів Програми та з метою тимчасового працевлаштування і матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб у місті організовувалися громадські та інші роботи тимчасового характеру.

Протягом 2016 року організовувалися громадські роботи з благоустрою та озеленення зон відпочинку, об'єктів соціальної сфери та інші роботи тимчасового характеру на підприємствах міста, в яких взяли участь 964 безробітні особи, на оплату праці яких витрачено коштів у сумі 1093720,42 грн.

За результатами проведеного засідання прийняті відповідні рішення та надані доручення усім учасникам соціального діалогу.

 

 

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація