Відбувся семінар з питань зайнятості, охорони та умов праці.

24.11.2016 о 14.00 на базі профспілки працівників житлово – комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення (вул. адмірала Макарова, 7) відбувся семінар з питань зайнятості, охорони та умов праці, на який були запрошені комунальні підприємства міста.

На семінар були запрошені: заступник начальника відділення виконавчої дирекції Фонду ССНВ України у м. Миколаєві Куфедчук О. М., страховий експерт відділення ВД ФССНВ міста Миколаєва Помазанов І.А., начальник відділу зайнятості, охорони та умов праці Слюсаренко І.Є., заступник начальника відділу зайнятості, охорони та умов праці Соловей Л.Є., головний спеціаліст відділу зайнятості, охорони та умов праці Михайленко В.В., головний спеціаліст відділу трудових відносин Решетнікова І.Ю.

Зі вступним словом виступила заступник директора - начальник управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Ніколаєвої О.В.

На семінарі були розглянуті наступні питання: стан виробничого травматизму на підприємствах м. Миколаєва станом на 01.11.2016 року, профілактика виробничого травматизму та соціальний захист потерпілих на виробництві. Дії керівників підприємств, установ та організацій, у разі допущення нещасних випадків на виробництві, проведення атестації робочих місць зі шкідливими умовами праці – забезпечення права працівників на отримання пільг та компенсацій, зміни до Кодексу законів про працю України в частині легалізації зайнятості населення, відповідність умов колективного договору до вимог чинного законодавства, генеральних та галузевих угод.

Підвела підсумки семінару начальник відділу зайнятості, охорони та умов праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Слюсаренко І.Є.

Всього у роботі семінару взяло участь 24 суб’єкта господарської діяльності.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація